reklama
reklama
1. 10. 2019 | poslední aktualizace: 1. 10. 2019  07:45

Vladimír Jaroš a Daniel Smola novými directory poradenské společnosti PwC. Petr Kincl jmenován Associate Partnerem PwC Legal

Od října se do skupiny directorů poradenské společnosti PwC zařadí tři nové osobnosti. Nové zástupce ve vyšším managementu získaly hned tři divize - PwC Legal, Assurance a Advisory. Vladimír Jaroš zastává pozici director PwC Assurance, Petr Kincl - Associate Partner PwC Legal a Daniel Smola - director PwC Advisory.
-rkp
Čtěte více o: personálie | management | poradenství | právo | PwC
Vladimír Jaroš, Petr Kincl a Daniel Smola, poradenská společnost PwC
Vladimír Jaroš, Petr Kincl a Daniel Smola, poradenská společnost PwC
autor: PWC

Vladimír Jaroš pracuje v poradenské divizi společnosti PwC už 14 let. Svoji praxi odstartoval jako stážista ve finančním auditu, později změnil směr své práce blíže k IT. Zkušenosti získal nejen v PwC Česká republika, ale dva roky strávil i v kanadské pobočce globální sítě PwC. Ve své praxi se věnuje datové analýze, umělé inteligenci, automatizaci (RPA) a vývoji softwaru. Na pozici Senior Managera se mu podařilo vybudovat tým 40 profesionálů, kteří z pražské a brněnské pobočky tyto služby zajišťují pro klienty z České republiky, ale i dalších zemí jako jsou USA, UK, Švýcarsko a země střední a východní Evropy.

Petr Kincl se od října stane novým Associate Partnerem společnosti PwC Legal. Projektově orientovaný advokát se věnuje oblasti M&A, korporátnímu právu, problematice regulatoriky a compliance, IP & IT a insolvenčnímu právu. 

Do PwC Legal nastoupil v roce 2012 už jako zkušený advokát. Po absolutoriu na Právnické fakultě Univerzity Karlovy nejdříve pracoval jako redaktor Lidových novin. Až později se začal věnovat právní praxi v kanceláři Glatzova & Co. Následně působil jako general counsel nadnárodní skupiny News Outdoor Group v zemích střední a východní Evropy a Blízkého východu. Za svůj zatím nejzajímavější případ považuje záchranu krachující Nemocnice sv. Alžběty na pražském Albertově. 

Daniel Smola působí v divizi Advisory poradenské společnosti PwC třetím rokem. Absolvent Vysoké školy báňské – Technické univerzity v Ostravě se věnuje problematice Technology Consultingu. Předchozí pracovní zkušenosti získal ve společnosti Accenture nebo jako člen představenstva a finanční ředitel společnosti ČD Informační Systémy.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama