reklama
reklama
30. 9. 2019 | poslední aktualizace: 30. 9. 2019  08:54

Petr Csikós produktovým manažerem ve startupu Driveto.cz

Novým šéfem produktu v Drivetu se stal Petr Csikós. Do startupu, který nabízí dlouhodobé pronájmy aut a patří do portfolia české investiční skupiny Miton, přichází s dlouholetými zkušenostmi ze Seznamu a LMC.
-rkp
Petr Csikós, produktový manažer ve startupu Driveto.cz
Petr Csikós, produktový manažer ve startupu Driveto.cz
autor: Driveto.cz

Petr Csikós (32) v Seznamu působil celkem 10 let. Jako produktový manažer se věnoval rozvoji klíčových služeb tuzemské internetové jedničky, Sreality.cz a Firmy.cz. V LMC pak 2,5 roku pomáhal zlepšovat uživatelský zážitek uchazečů o práci i firem, které hledají zaměstnance.

Teď Petr Csikós přijal nabídku starat se o Driveto.cz, které je největším českým online prodejcem aut. S týmem vývojářů bude ladit digitalizaci celého nákupního procesu. 

„Petr je skvělý produktový manažer s velkým citem pro detail. Věci dotahuje do konce a projekty dokáže pragmaticky řídit od nápadu až po implementaci. Jedinečnou roli hraje i při soudržnosti týmu, který dokáže přirozeně motivovat a směrovat k úspěchu,“ popisuje Adam Szabó, CEO Driveta a dodává: „Do procesů zapojí i machine learning, díky čemuž bude moci tým Driveta ještě efektivněji pracovat s daty a zákazníkům nabízet v každé fázi to, co je pro ně nejvíce relevantní." 

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama