reklama
reklama
26. 9. 2019 | poslední aktualizace: 26. 9. 2019  09:03

Vladislav Skoupý ředitelem pro technologie a provoz v ChytryHonza.cz

Společnost ChytryHonza.cz jmenovala nového ředitele pro technologie a provoz (CTO). Je jím Vladislav Skoupý, který se tak zároveň stal i členem představenstva společnosti. Zodpovědný bude především za rozvoj systému, interní procesy a návrhy metodicko-obchodních nástrojů pro poradenskou síť. Jeho úkolem bude také připravit ChytryHonza.cz na předpokládaný masivní růst poradenské sítě.
-rkp
Vladislav Skoupý, ředitel pro technologie a provoz (CTO) v ChytryHonza.cz
Vladislav Skoupý, ředitel pro technologie a provoz (CTO) v ChytryHonza.cz
autor: archiv Chytrý Honza

Vladislav Skoupý přichází do ChytryHonza.cz po šesti letech v Broker Trustu, kde zastával pozici provozního ředitele a člena představenstva.

“Mým aktuálně největším úkolem je nasazení nových nástrojů, které kolegové v posledních měsících velmi aktivně vyvíjeli. Současně se připravujeme na další rozvoj nového IT systému a nástrojů. Paralelně s touto aktivitou mám za cíl standardizovat procesy a služby, které dnes ChytryHonza.cz svým zákazníkům poskytuje,” říká Vladislav Skoupý.

Vladislav Skoupý je ženatý a má dva syny. Volný čas tráví s rodinou na kole, bruslích nebo lyžích. Má rád víno, dobrou kávu a nejraději jezdí do Itálie.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama