reklama
reklama
26. 9. 2019 | poslední aktualizace: 26. 9. 2019  08:51

Alexandr Fiala posílil kreativu v agentuře Lesensky.cz

Do brněnské PR a marketingové agentury Lesensky.cz nastupuje od září Alexandr Fiala, který má mnohaleté zkušenosti s kreativními kampaněmi a reklamním prostředím. Pod jeho vedením plánuje agentura rozšířit svůj kreativní potenciál a nabídnout trhu moderní ucelené kampaně, v nichž propojí v rámci firemního konceptu PR 360® oblast reklamy, marketingu i PR.
-rkp
Čtěte více o: personálie | agentura | ředitel | kreativita
Alexandr Fiala, Creative Director agentury Lesensky.cz
Alexandr Fiala, Creative Director agentury Lesensky.cz
autor: Lesensky.cz

Alexandr Fiala se v branži pohybuje už od roku 1995. Do agentury Lesensky.cz přichází po dvanácti letech strávených v komunikační agentuře Media Age, kde kromě vytváření reklamních kampaní zakládal a posledních sedm let vedl digitální sekci.

„Své znalosti a zkušenosti rád využívám k synergii toho nejlepšího z moderních i tradičních reklamních technik. Plánuji se v agentuře zaměřit na co nejužší propojení onlinového světa s offlinem a na produktové provázání PR, marketingu a reklamy. Společně s novými kolegy v tom vidím obrovský potenciál,“ uvedl Creative Director agentury Lesensky.cz Alexandr Fiala.

„Moderní PR kampaně se neobejdou bez kreativy a provázání marketingových nástrojů. Pokud chceme být úspěšní, musíme mít ty nejlepší odborníky. Mám radost, že se nám to daří. Do týmu jsme přivedli špičkového reklamního stratéga, který nám pomůže zabalit naše stávající aktivity do ještě kvalitnějšího produktu,“ dodává CEO agentury Lesensky.cz Roman Kučera.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama