reklama
reklama
25. 9. 2019 | poslední aktualizace: 25. 9. 2019  15:24
Sádovský generálním ředitelem ve firmě EDITEL CZ

Štefan Sádovský generálním ředitelem společnosti EDITEL CZ

Do vedení společnosti EDITEL CZ nastupuje Štefan Sádovský, který v současné době zastává také funkci CEO ve společnosti EDITEL SK. EDITEL CZ je předním poskytovatelem řešení pro elektronickou výměnu obchodních dokumentů (EDI, z anglického originálu Electronic Data Interchange), elektronickou fakturaci a integraci systémů a obchodních procesů v rámci „Supply Chain“ na českém trhu.
ICT Revue
Štefan Sádovský, generální ředitel společnosti EDITEL CZ
Štefan Sádovský, generální ředitel společnosti EDITEL CZ
autor: EDITEL

Štefan Sádovský, jako generální ředitel, převzal od 1. září 2019 odpovědnost za EDITEL CZ. Ve společnosti EDITEL působí od roku 2005 nejprve jako Consultant a částečně jako Sales Manager a od roku 2008 jako CEO pro EDITEL SK. EDITEL je dynamicky se rozšiřující technologická společnost, která již dnes vyžaduje co nejefektivnější řízení, a proto je spojení české a slovenské pobočky a jejich týmů pod jedním vedením zcela logickou volbou. Štefan Sádovský se svými zkušenostmi a odbornými znalostmi má všechny předpoklady, aby EDITEL zásadně posunul odborně i obchodně v obou velice blízkých zemích.

Mezi priority nového CEO bude patřit rozvoj EDI jak v tradičních, tak i nových odvětvích, využití plného odborného potenciálu česko-slovenského týmu a posílení postavení obou společností na českém a slovenském trhu. Zvláštní pozornost bude pak věnovaná strategii a rozšíření kompetencí v oblasti Automotive v České a Slovenské republice.

„Rád bych přenesl z jedné země do druhé to dobré, spojil týmy do jednoho funkčního celku, využil synergický efekt pro rychlejší růst na obou trzích, nabízí se také prostor k růstu aktivit v oblasti automobilového průmyslu a k rozvoji digitalizace v nových odvětvích,“ uvádí Štefan Sádovský.

Štefan Sádovský úspěšně absolvoval Slovenskou technickou univerzitu v Bratislavě v oborech Informatika a Telekomunikace. K problematice EDI se dostal již na VŠ, kde si jako téma své bakalářské a diplomové práce zvolil elektronické bankovnictví, které v té době fungovalo dosti intenzivně na principech EDI.

Po škole začínal jako programátor, později Team leader, Consultant a Project Manager v několika IT a Telco společnostech, kde nasbíral mnoho užitečných zkušeností.

 

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama