reklama
reklama
16. 9. 2019 | poslední aktualizace: 16. 9. 2019  07:37

Ondřej Kopřiva nastupuje do PR agentury My.cz

Tým PR agentury My.cz posílil na pozici PR Executive Ondřej Kopřiva. Přichází s šestiletou zkušeností z mediálního prostředí a s dobrou znalostí světa vrcholového sportu a sportovních svazů.
-rkp
Čtěte více o: personálie | agentura | PR
Ondřej Kopřiva, PR Executive v agentuře My.cz
Ondřej Kopřiva, PR Executive v agentuře My.cz
autor: My.cz

Ondřej Kopřiva působil doposud ve sportovní redakci Lidových novin a na webu lidovky.cz, kam nastoupil po vysokoškolských studiích filosofie a žurnalistiky. Během psaní o sportu do online i papírové verze LN se ale dotknul i témat z domácí politiky, kultury i zahraničí.

Do agentury My.cz si nese i zkušenost z práce pro Český svaz zrakově postižených sportovců a Český badmintonový svaz, kde se kromě komunikačních aktivit věnoval i organizování eventů se zahraniční účastí.

„Ondřej si jako bývalý badmintonový reprezentant přinesl z vrcholového sportu celou řadu schopností, které mu pomohou i v práci pro naše klienty. Ať už jde o cílevědomost, houževnatost nebo vytrvalost,“ prozradil Petr Souček, šéf týmu My.cz.

„Myslím, že mix pracovních zkušeností z posledních let v PR agentuře dobře zužitkuji, beru to jako logický posun a těším se na nové výzvy,“ říká Ondřej Kopřiva, nový člen agentury My.cz.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama