reklama
reklama
16. 9. 2019 | poslední aktualizace: 16. 9. 2019  07:22

Aleš Konrád finančním ředitelem skupiny Cimex, Marta Pražáková na pozici Investment Director

TOP management investiční skupiny Cimex, jednoho z největších privátních investorů na českém podnikatelském trhu, posílil od 9. září Aleš Konrád na pozici Chief Financial Officer. Začátkem září nastoupila na pozici Investment Director Marta Pražáková.
-rkp
Aleš Konrád, finanční ředitel investiční skupiny Cimex
Aleš Konrád, finanční ředitel investiční skupiny Cimex
autor: Cimex

Aleš Konrád jako finanční ředitel investiční skupiny Cimex zhodnotí své dosavadní zkušenosti z předchozího působiště na pozici CFO private equity skupiny BMM a dále z finančního managementu a rozvojových projektů v České republice a zahraničí v rámci tuzemského i mezinárodního zastoupení skupiny ČEZ a poradenské společnosti PwC. V minulosti pracoval i na finančních pozicích ve společnostech ČSA nebo Eurotel.

Aleš Konrád vystudoval Ekonomickou fakultu Technické Univerzity v Ostravě a absolvoval kurz marketingu v Holandsku na Rijksuniversiteit Groningen.

Má 3 děti a ve svém volném čase se věnuje především sportu – ski alpinismu, jachtingu, rád běhá, hraje squash a jezdí na horském kole.

 

Začátkem září nastoupila na pozici Investment Director Marta Pražáková. Skupina Cimex v posledních letech významně zesílila své investiční aktivity zaměřené na hotelové projekty a administrativní budovy a novým obsazením klíčových postů ve vedení má za cíl v dalších letech odpovídajícím způsobem řídit akviziční dynamiku skupiny.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama