reklama
reklama
10. 9. 2019 | poslední aktualizace: 12. 9. 2019  10:07

Mario Sander výkonným ředitelem pro střední Evropu ve společnosti Mountpark

Mountpark, developer průmyslových a logistických nemovitostí, oznámil s okamžitou platností jmenování Maria Sandera na pozici Managing Director pro střední Evropu. Mario povede operace Mountparku v Polsku, Čechách a na Slovensku a rovněž bude rozvíjet vhodné příležitosti pro klienty v Německu a Rakousku.
-rkp
Mario Sander, výkonný ředitel pro střední Evropu společnosti Mountpark
Mario Sander, výkonný ředitel pro střední Evropu společnosti Mountpark
autor: Mountpark

Mario Sander během působení v dodavatelských řetězcích a developmentu průmyslových nemovitostí získal více než 25 let zkušeností na trzích v Asii a Tichomoří, západní, střední a východní Evropě. V průběhu této doby zastával vedoucí a výkonné pozice v DHL Supply Chain, Transporeon Group a společnosti Prologis. Poslední tři roky vedl Deutsche Logistik Holding, součást společnosti Zech Group v Německu.

“Jsme potěšeni, že můžeme Maria přivítat v Mounparku,” říká Roger Sporle, Chief Operating Officer společnosti Mountpark. “Mario sebou přináší rozsáhlé zkušenosti nabité v developmentu průmyslových a logistických nemovitostí, jeho jmenování je důležité k navázání na úspěchy Mountparku ve střední Evropě.”

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama