reklama
reklama
9. 9. 2019 | poslední aktualizace: 9. 9. 2019  11:37
Formánek Security Teamleaderem v Mainstream Technologies

Pavel Formánek Security Teamleaderem ve společnosti Mainstream Technologies

Společnost Mainstream Technologies, poskytovatel odborných IT řešení, oznámila obsazení pozice Security Teamleader. Od 1. září zastává tuto pozici Pavel Formánek. Do Mainstreamu se připojil s cílem přinášet zákazníkům inovativní služby v oblasti kybernetické bezpečnosti, rozvíjet a budovat tým zkušených expertů.
ICT Revue
Pavel Formánek, Security Teamleader společnosti Mainstream Technologies
Pavel Formánek, Security Teamleader společnosti Mainstream Technologies
autor: Mainstream Technologies

Pavel Formánek se pohybuje ve světě IT déle než 20 let a do Mainstreamu přichází ze společnosti Microsoft, kde pracoval s významnými podnikovými zákazníky a dodával konzultace v oblasti bezpečnostních auditů. Navrhoval a implementoval design zabezpečení jejich identit v návaznosti na serverovou a klientskou infrastrukturu. Specializuje se také na návrh nových a moderních služeb, které zákazníkům přinesou vysokou přidanou hodnotu. Má bohaté zkušenosti s vedením týmů a realizací IT projektů. Před společností Microsoft pracoval mnoho let v Raiffeisenbank, zejména na poli systémové integrace a bezpečnosti.

Těším se na možnost vést tým bezpečnostních profesionálů, kteří jsou zapáleni pro věc a mají, stejně jako já, chuť se stále zlepšovat. Věřím, že společně dokážeme pomoci našim zákazníkům udržovat a rozvíjet zabezpečení a nabídneme jim inovativní služby v oblasti kybernetické bezpečnosti.“ komentuje novou pracovní roli Pavel Formánek.

Doposud zastával pozici Security Teamleader Ladislav Šolc, který se bude nadále naplno věnovat roli Managing Partner a jeho hlavním úkolem bude rozvoj významných obchodních příležitostí a řízení strategických oblastí Mainstreamu.

„IT bezpečnost je pro Mainstream Technologies jedna z velmi důležitých oblastí. Samostatný tým Security se rozrůstá tak, jak realizujeme projekty. Je třeba udržet profesionální úroveň a současně inovovat. Nyní jsme našli skvělého odborníka a Teamleadera, který naše myšlenky obohatí a povede tým k úspěšným cílům. Pavel je velmi zkušený profesionál a já jsem moc rád, že se stal členem našeho týmu.“ dodává ke změně Luboš Růta, Managing Director Mainstream Technologies.                       

 

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama