reklama
reklama
8. 9. 2019 | poslední aktualizace: 8. 9. 2019  09:43
Madron vede e-commerce divizi ve společnosti Sprinx

Vít Madron řídí e-commerce divizi ve společnosti Sprinx

Jedna z největších českých IT společností Sprinx přijala novou posilu do čela své klíčové e-commerce divize. Úkolem Víta Madrona bude vnášet do řešení dodávaných klientům Sprinxu nejmodernější prvky, jako je rozšířená realita nebo umělá inteligence a pomáhat zákazníkům s výzvami současného trendu digitální transformace a přechodu do cloudu.
ICT Revue
Čtěte více o: personálie | manažer | e-commerce
Vít Madron, ředitel e-commerce divize ve společnosti Sprinx
Vít Madron, ředitel e-commerce divize ve společnosti Sprinx
autor: SPRINX SYSTEMS

Vít Madron (34) má v oblasti e-commerce rozsáhlé zkušenosti zahrnující například založení a správu vlastního e-shopu, vedení týmu vývoje webů a mobilních aplikací v Okay Holding nebo implementaci ERP řešení v řadě firem během působení ve společnosti Asseco Solutions.

„Pozice e-commerce lídra je velmi specifická. Je na ní potřeba vizionář s rozsáhlým know-how, který zároveň musí mít kompetence konzultanta. Takových lidí na trhu moc není, ale Vít Madron tyto naše požadavky naplňuje,“ komentuje výběr nového manažera ředitel a spoluzakladatel společnosti Sprinx Jiří Čáp.

Vít Madron je šťastně ženatý, má tři syny. Většina jeho koníčků souvisí přímo nebo nepřímo se sítěmi, ať už těmi virtuálními (jako e-commerce) nebo fyzickými (jako tenis nebo ricochet). Dále má velmi rád dovolené v obytném autě s celou rodinou.

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama