reklama
reklama
8. 9. 2019 | poslední aktualizace: 8. 9. 2019  09:33
Krob pověřen řízením společnosti Accenture Security

Jan Krob povede Accenture Security pro Českou republiku, Rumunsko, Slovensko a Maďarsko

Řízením Accenture Security, divize globální společnosti Accenture, byl nově pověřen Jan Krob. Jeho prvním úkolem je vytvoření regionálního týmu pro Česko, Rumunsko, Slovensko a Maďarsko. Accenture Security pomáhá organizacím budovat svou bezpečnostní obranu a ochranu, tak aby se mohly soustředit na inovace a růst.
ICT Revue
Jan Krob, ředitel společnosti Accenture Security pro Českou republiku, Rumunsko, Slovensko a Maďarsko
Jan Krob, ředitel společnosti Accenture Security pro Českou republiku, Rumunsko, Slovensko a Maďarsko
autor: Accenture

Jan Krob si do Accenture přináší bohaté zkušenosti s prací v IT jak na poradenské straně, tak i na straně podniků. Mezi jeho silné stránky patří zejména schopnost propojovat inovace, business, informace, technologie a bezpečnost ve všech aspektech úspěšného podnikání. Deset let pracoval na několika pozicích v KPMG a byl plně zodpovědný za IT poradenský tým. Téměř 5 let je členem řídícího výboru ISACA Czech, celosvětové neziskové asociace 140 000 odborníků ze 180 zemí, která pomáhá podnikovým a informačním lídrům maximalizovat hodnotu a řídit rizika spojená s informacemi a technologiemi.

„Jsem velmi rád, že jsem se stal součástí Accenture Security, týmu s tak velkým dopadem na úspěšný byznys největších firem po celém světě. Věřím, že rozsáhlé znalosti a zkušenosti mohou společnostem v našem regionu pomoci řešit problémy kybernetické bezpečnosti chytře a včas. A těším se, že jim budeme pomáhat vyhrávat tento nikdy nekončící závod, kterým kybernetická obrana je,“  říká Jan Krob, Accenture Security.

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama