reklama
reklama
6. 9. 2019 | poslední aktualizace: 7. 9. 2019  18:43

Veronika Vaněčková přichází do advokátní kanceláře Squire Patton Boggs

Pražskou pobočku mezinárodní advokátní kanceláře SQUIRE PATTON BOGGS posílila na pozici Associate Veronika Vaněčková.
-rkp
Veronika Vaněčková, Associate v advokátní kanceláři Squire Patton Boggs
Veronika Vaněčková, Associate v advokátní kanceláři Squire Patton Boggs
autor: Squire Patton Boggs

Veronika Vaněčková před nástupem do Squire Patton Boggs působila přes tři roky v londýnské a newyorkské pobočce investiční banky J.P. Morgan Chase. Specializuje se na finanční služby a nemovitostní právo. Poskytuje právní služby ve všech oblastech bankovního a finančního sektoru, zejména ve vztahu k exportnímu, projektovému, nemovitostnímu a asset-based financování. V rámci komplexního poradenství se účastnila vyjednávání řady mezinárodních obchodních smluv a faktoringových finančních transakcí pro lokální a nadnárodní dodavatelské řetězce na území Evropy, Afriky a Blízkého východu.

„Mým osobním cílem je poskytovat podporu tuzemským i mezinárodním klientům založenou na inovátorských řešeních s citem pro obchodní motivaci a ekonomické cíle jednotlivých klientů,“ říká Vaněčková.

Vystudovala studijní program LL.B. a LL.M. na University of South Wales a během svého pobytu v New Yorku získala titul PgC v mezinárodní obchodní praxi na St. Mary’s University. 

Advokátní kancelář Squire Patton Boggs akvizicí získává bohaté zkušenosti z klientské strany. "Kombinace znalosti finančních transakcí a jejích zkušeností z Velké Británie s orientací v místním prostředí využijeme především při poradenství klientům, kteří budou dotčeni Brexitem a novou situací na ostrovech," komentuje příchod Radek Janeček, řídící partner Squire Patton Boggs.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama