reklama
reklama
5. 9. 2019 | poslední aktualizace: 7. 9. 2019  18:34

Michal Šafránek generálním ředitelem NEXTCLINICS Czech

Od začátku září skupinu NEXTCLINICS posílil na pozici generálního ředitele NEXTCLINICS Czech Michal Šafránek. Zkušený manažer s bohatou praxí ve zdravotnickém sektoru bude mít na starosti řízení české pobočky NEXTCLINICS včetně rozšiřování jejího portfolia i dohledu nad jednotlivými společnostmi v rámci skupiny.
-rkp
Michal Šafránek, generální ředitel NEXTCLINICS Czech
Michal Šafránek, generální ředitel NEXTCLINICS Czech
autor: NEXTCLINICS

Michal Šafránek převezme v pozici generálního ředitele (CEO) NEXTCLINICS Czech odpovědnost za chod české pobočky. Kromě upevňování pozice společnosti v oblasti asistované reprodukce bude mít na starosti také rozvoj sítě ambulancí a zavedení nové značky Ambulance NEXTCLINICS na českém trhu. Bude kontrolovat činnost v rámci jednotlivých českých entit a jeho úkolem bude také dohlížet na naplňování strategických cílů a dalších synergií v rámci skupiny.

„Michal Šafránek má v našem oboru bohaté zkušenosti a nazval bych ho skutečně zkušeným manažerem. Věřím, že do NEXTCLINICS týmu skvěle zapadne,“ říká Miroslav Herden, generální ředitel skupiny NEXTCLINICS International.

Do NEXTCLINICS Michal Šafránek přichází z pozice finančního a později výkonného ředitele společnosti Canadian Medical, zkušenosti ve zdravotnictví získal také jako finanční ředitel společnosti EUC Laboratoře. Na obou pozicích zodpovídal především za controlling a finanční řízení, v Canadian Medical měl na starosti rozvoj a vybudování dvou nových poboček. V minulosti pracoval také na manažerských pozicích bankovních a finančních společností. 

„NEXTCLINICS je dynamická společnost, která se za poslední tři roky významně rozrostla. S růstem je spojena i potřeba upravit organizační strukturu a s tím související systém řízení a odpovědností. Rád bych posílil i roli finančního řízení a zaměřil se na obchodní aktivity a optimalizaci nákladů,“ uvádí Michal Šafránek a dodává: „Chtěl bych poděkovat kolegům, kteří mi pomáhají se rychle zorientovat. Jsem potěšen, že celá řada systémových kroků je již nastavena nebo jsou v přípravě, ale čeká nás ještě hodně práce a věřím, že společně posuneme společnost zas o kousek dále.

Ve volném čase se věnuje převážně sportovním aktivitám – nejraději jezdí na horském kole, rád si také rekreačně zahraje badminton či florbal.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama