reklama
reklama
2. 9. 2019 | poslední aktualizace: 6. 9. 2019  19:45

Ewa Kubín personální ředitelkou v Mall Group

Novou personální ředitelkou v Mall Group se od září stala Ewa Kubín. Ta se po pěti letech v zahraničí vrací zpět do Česka, aby v e-commerce skupině zúročila svou více než patnáctiletou praxi z online byznysu a financí.
-rkp
Ewa Kubín, personální ředitelka v Mall Group
Ewa Kubín, personální ředitelka v Mall Group
autor: Mall Group

Ewa Kubín má bohaté zkušenosti s  vedením multidisciplinárních tymů s ambiciózními cíli v rámci online a e-commerce projektů. Posledních pět let strávila v Londýně, kde mimo jiné spolupracovala s neziskovou organizací Spark Inside a jako certifikovaný transformační kouč pomáhala mladým lidem ve vězení připravit se na jejich znovuzačlenění do společnosti. Předchozích pět let působila ve společnosti Centrum Holdings (dnes součást skupiny Economia), kde byla zodpovědná za rozvoj jejich e-commerce aktivit. Se svým týmem stála za prodejním růstem slevového portálu Amplion.cz a e-shopu SW.cz. Předtím působila jako manažerka pro rozvoj podnikání a následně výkonná ředitelka Salve Group CZ. Svou kariéru začala ve finanční skupině Fio, kde vedla projekty zahraniční expanze firmy a zodpovídala za optimalizaci nákladů souvisejících s online obchodováním na evropských a amerických burzách cenných papírů.

Do Mall Group nastupuji s velkou radostí a úkolem pomoci dokončit transformaci firmy v jeden sehraný organizmus. Srdcem tohoto organizmu by se pod mým vedením mělo stát oddělení HR. Je to dobrá adresa, pod kterou chceme spojit upřímné pochopení potřeb našich lidí, ale i znalost úskalí silně konkurenčního prostředí e-commerce,“ komentuje svou novou roli Ewa Kubín.

Ewa Kubín je absolventkou oboru Human Resources Management na Varšavské škole ekonomické. Titul Ph.D. získala na Univerzitě Karlově v Praze. Ewa Kubín žila a pracovala v USA, Španělsku, Slovensku, Polsku a ve Velké Británii.

Ve volném čase se věnuje rodině a  cestovaní. Již dvakrát přeplula na plachetnici Atlantický oceán.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama