reklama
reklama
5. 9. 2019 | poslední aktualizace: 5. 9. 2019  11:55

Zásilkovna má výraznou personální posilu. Daniel Mareš do ní přišel z centrály DPD v Paříži

Na pozici provozního ředitele skupiny Packeta, která vlastní mimo jiné přední českou logistickou firmu Zásilkovna, přichází Daniel Mareš. Předtím pracoval 18 let pro DPDgroup, z toho 12 let na pozici generálního ředitele a jednatele DPD v České republice a regionálního ředitele pro střední a východní Evropu. Poslední tři roky řídil IT v centrále DPDgroup v Paříži.
rn
Nový provozní ředitel skupiny Packeta Daniel Mareš
Nový provozní ředitel skupiny Packeta Daniel Mareš
autor: Zásilkovna

Vedle zodpovědnosti za celkové hospodářské výsledky firem skupiny Packeta bude hlavním úkolem Daniela Mareše pomoct s dalším rozvojem služeb v Česku i při další zahraniční expanzi.

„Daniel je pro náš tým mimořádně cennou posilou. V regionu střední a východní Evropy patří bezesporu mezi top experty na balíkovou logistiku. Nepochybuji o tom, že nám jeho obrovské zkušenosti pomohou naplnit náš cíl být do tří let logistickou platformou pro celý svět,“ řekla Simona Kijonková, CEO skupiny Packeta a zakladatelka a spolumajitelka Zásilkovny.

Daniel Mareš (46) absolvoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Začínal v DHL Express. Během 12 let působení na pozici generálního ředitele a jednatele DPD CZ vyrostla firma více než desetinásobně, úspěšně vstoupila na trh B2C a na českém trhu představila řadu unikátních novinek.

Daniel Mareš doplní ve vedení skupiny Packeta Simonu Kijonkovou, která firmu před devíti lety založila a stále stojí v jejím čele.

Autoři: rn
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama