reklama
reklama
29. 8. 2019 | poslední aktualizace: 3. 10. 2019  22:47

Lucie Malá posiluje společnost Colliers International v České republice

Společnost Colliers International oznámila rozšíření svého týmu v České republice. Jedná se o další krok v rámci strategie, jejímž cílem je zdokonalit úroveň klientům poskytovaných služeb a posílit komplexnost linií podnikání.
-rkp
Lucie Malá, Business Development Director, Colliers International
Lucie Malá, Business Development Director, Colliers International
autor: Colliers International

Lucie Malá je novou tváří, která bude v tuzemské kanceláři Colliers působit od začátku září 2019. Nastoupí na pozici Business Development Director oddělení Project Management, Workplace Advisory a Design&Build. Má bohaté zkušenosti díky působení v řadě velkých společností z oblasti nemovitostí. Do Colliers přichází z JLL, kde zastávala pozici Senior Workplace Consultant. Mezi lety 2015 a 2018 pracovala jako Senior Business Development Manager pro Tétris Design&Build. Spolupracovala s klienty, jakými jsou společnosti Heitman, SEB, Immofinanz, Generali, Allianz či CBRE GI.

„Lucie je skvělou posilou našeho týmu v České republice. V oboru se pohybuje přes šest let a měla možnost spolupracovat na projektech pro klienty světového formátu. Její pracovní zkušenosti z oblasti nemovitostí i znalosti získané během studií budou skvělou přidanou hodnotou pro Colliers i naše klienty,“ řekl Tewfik Sabongui, ředitel Colliers International pro Českou republiku.

Vystudovala architekturu a urbanismus na Fakultě architektury ČVUT v Praze. I díky tomu nemovitostem perfektně rozumí v opravdu širokém kontextu. Lucie je pokročilý uživatel designových a grafických programů, zajímá se o literaturu z oblastí psychologie, sociologie, ekonomie a historie.


 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama