reklama
reklama
29. 8. 2019 | poslední aktualizace: 29. 8. 2019  10:50

Lucie Malá a Vladimíra Pavlíčková posilují společnost Colliers International v České republice

Společnost Colliers International oznámila rozšíření svého týmu v České republice. Jedná se o další krok v rámci strategie, jejímž cílem je zdokonalit úroveň klientům poskytovaných služeb a posílit komplexnost linií podnikání.
-rkp
Lucie Malá a Vladimíra Pavlíčková, Colliers International v České republice
Lucie Malá a Vladimíra Pavlíčková, Colliers International v České republice
autor: Colliers International

Lucie Malá je první z nových tváří, která bude v tuzemské kanceláři Colliers působit od začátku září 2019. Nastoupí na pozici Business Development Director oddělení Project Management, Workplace Advisory a Design&Build. Má bohaté zkušenosti díky působení v řadě velkých společností z oblasti nemovitostí. Do Colliers přichází z JLL, kde zastávala pozici Senior Workplace Consultant. Mezi lety 2015 a 2018 pracovala jako Senior Business Development Manager pro Tétris Design&Build. Spolupracovala s klienty, jakými jsou společnosti Heitman, SEB, Immofinanz, Generali, Allianz či CBRE GI.

„Lucie je skvělou posilou našeho týmu v České republice. V oboru se pohybuje přes šest let a měla možnost spolupracovat na projektech pro klienty světového formátu. Její pracovní zkušenosti z oblasti nemovitostí i znalosti získané během studií budou skvělou přidanou hodnotou pro Colliers i naše klienty,“ řekl Tewfik Sabongui, ředitel Colliers International pro Českou republiku.

Vystudovala architekturu a urbanismus na Fakultě architektury ČVUT v Praze. I díky tomu nemovitostem perfektně rozumí v opravdu širokém kontextu. Lucie je pokročilý uživatel designových a grafických programů, zajímá se o literaturu z oblastí psychologie, sociologie, ekonomie a historie.

Vladimíra Pavlíčková se na začátku srpna stala druhou posilou tuzemské kanceláře Colliers International. Nastoupila do oddělení Office Agency. S realitním trhem má mnohaleté zkušenosti. Zabývala se komerčními i rezidenčními nemovitostmi, pracovala také pro řetězec luxusních hotelů. Podílela se na koordinaci evropské obchodní platformy realitní franšízové sítě Coldwell Banker i na projektech pro významné globální hráče jako Arcadis, WPM Group, TVO, Honeywell a další.

„Jsem velmi rád, že můžeme Vladimíru přivítat v našich řadách. Rozsah jejích zkušeností, talent, skvělé komunikační schopnosti i proklientský a pozitivní přístup jsou zárukou toho, že bude výjimečně cennou posilou našeho oddělení kancelářských prostor,“ dodal Tewfik Sabongui.

Vladimíra Pavlíčková se zajímá o tematiku udržitelnosti a interiérový design. Angažovala se v řadě humanitárních aktivit jak v České republice, kde spolupracovala s organizací Chance 4 Children, tak v dalších zemích. Několik let žila v zahraničí, hovoří osmi jazyky.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama