reklama
reklama
29. 8. 2019 | poslední aktualizace: 29. 8. 2019  10:22

Vladimír Bezděk konzultantem týmu pojišťovnictví ve společnosti EY

S poradenskou společností EY spolupracuje od srpna 2019 Vladimír Bezděk, který se v roli konzultanta zaměří na rozvoj aktivit spojených s poradenstvím v oblasti pojistného a penzijního trhu. Vladimír Bezděk působil více než 13 let v pojišťovnictví na pozicích CEO několika společností. Nyní rozvine aktivity EY na trzích střední a východní Evropy.
-rkp
Vladimír Bezděk, konzultant týmu pojišťovnictví ve společnosti EY
Vladimír Bezděk, konzultant týmu pojišťovnictví ve společnosti EY
autor: EY

Vladimír Bezděk má mnohaleté zkušenosti na trhu pojišťovnictví. V současné době se soustředí na oblast investičního životního pojištění, implementaci moderních technologií při procesu uzavírání pojistných smluv a celkové zjednodušení businessové architektury v pojišťovnách.

„Sektor pojišťoven se v posledních letech významně rozvinul. Spousta inovací je inspirována zahraničními trendy a jejich implementace je v českém prostředí velmi specifická. Jsem rád, že se Vladimír rozhodl posílit náš tým a nepochybuji o tom, že díky jeho businessovým zkušenostem společně klientům představíme řadu moderních řešení,“ říká Pavel Riegger, vedoucí partner oddělení consultingu a transakčního poradenství ve střední Evropě ve společnosti EY.

"Po mnoha letech působení v businessu vstupuji do nového prostředí – světa consultingu. Bude pro mě velkou výzvou podílet se na pojišťovnictví a zavádění inovací z jiného úhlu pohledu, než tomu bylo dosud. Těším se na to, že budu moci své zkušenosti zúročit při přípravách komplexních řešení pro naše klienty,“ uvádí Vladimír Bezděk, konzultant týmu pojišťovnictví ve společnosti EY.

Vladimír Bezděk absolvoval obor finance na Fakultě financí a účetnictví na Vysoké škole ekonomické v Praze a získal titul magistr v oboru ekonomie na univerzitě v Manchesteru. Hovoří plynně anglicky a rusky.

Ve volném čase se věnuje svým čtyřem dětem, je vášnivým hráčem karet a golfu a rád se začte do knih o moderní historii.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama