reklama
reklama
20. 8. 2019 | poslední aktualizace: 22. 8. 2019  09:09

Bruno Leroux generálním ředitelem Hello bank!

Česká pobočka banky BNP Paribas Personal Finance má nového generálního ředitele. Společnost, která působí na českém trhu pod obchodní značkou Hello bank! by Cetelem, nově vede Bruno Leroux, který doposud řídil zastoupení BNP Paribas Personal Finance v Rumunsku.
-rkp
Silueta - muž
Silueta - muž
autor: Shutterstock

Bruno Leroux je od srpna novým generálním ředitelem Hello bank! by Cetelem. Již v průběhu léta se seznamoval se zdejším trhem a obchodním modelem české Hello bank!, který je nejen v rámci skupiny BNP Paribas zcela jedinečný. Moderní digitální banka se silnou pozicí v úvěrovém světě, jeden z největších vydavatelů kreditních karet a leader na trhu splátkového prodeje s bohatou sítí obchodních partnerů je unikátní také na českém trhu. I to je pro Lerouxe výzva. Kromě řízení českého zastoupení Hello bank! bude Leroux navíc zodpovědný za rozvoj Positive Impact Strategy skupiny BNP Paribas PF v celém regionu střední Evropy.

Do České republiky přichází po skončení 3 letého mandátu generálního ředitele rumunské pobočky BNP Paribas Personal Finance. Ve své nové misi naváže na 13 leté zkušenosti ve skupině BNP Paribas v Evropě, Brazílii a Asii.

Ke změně nejvyššího vedení Hello bank! by Cetelem dochází po více jak 5 letech. Když byl v červnu 2014 dosavadní ředitel Emmanuel Bourg pověřen vedením společnosti v České republice, jednalo se tehdy ještě o nebankovní společnost Cetelem ČR s 20 letou tradicí na českém trhu. Následovalo období transformace. Nejprve v roce 2015 dovedl firmu k získání bankovní licence a poté i ke změně obchodního modelu. To vše vyvrcholilo v říjnu 2017, kdy banka rozšířila portfolio svých produktů o služby denního bankovnictví a začala působit pod novou obchodní značkou Hello bank! by Cetelem. Emmanuel Bourg nyní odchází po úspěšném působení ve středoevropském regionu na novou misi do zámoří a bude působit jako generální ředitel Credit Moderne Antilles Guyane.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama