reklama
reklama
21. 8. 2019 | poslední aktualizace: 22. 8. 2019  08:53

Jana Klímová povede domácí zpravodajství Hospodářských novin

Domácí zpravodajství Hospodářských novin bude od září řídit Jana Klímová. Přední ekonomická a investigativní novinářka, která naposledy působila v Českém rozhlase, převezme také roli zástupkyně šéfredaktora.
-rkp
Jana Klímová.
Jana Klímová.
autor: HN

Jana Klímová se novinařině věnuje už od začátku devadesátých let. Prošla redakcemi Zemských novin, Hospodářských novin, MF Dnes, Respektu a ČRo – Radiožurnálu, kde pracovala jako členka investigativního týmu a analytička. „Je to pro mě nová a zajímavá výzva. Moc se na ni těším, stejně jako na spolupráci s mými budoucími kolegy,“ uvedla Jana Klímová. 

„Jsem moc rád, že tým Hospodářských novin získal skvělou posilu. S Janou Klímovou jsem už v minulosti pracoval a byla to pro mě spolupráce mimořádně inspirativní,“ řekl šéfredaktor HN Martin Jašminský. „Jana je skvělá novinářka, která za svou práci získala prestižní Cenu Karla Havlíčka Borovského a Cenu Ferdinanda Peroutky. Těším se, jak svou reportérskou kariéru zúročí v nové manažerské roli, kde jako moje zástupkyně bude řídit klíčové oddělení domácího zpravodajství a publicistiky,“ dodává Jašminský.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama