reklama
reklama
22. 8. 2019 | poslední aktualizace: 22. 8. 2019  08:47

Jana Šimonová medicínskou ředitelkou společnosti AeskuLab

Společnost AeskuLab Holding, která je v současnosti s více než 35 laboratořemi, 95 odběrovými místy a 1200 zaměstnanci největším poskytovatelem laboratorních služeb v České republice, oznámila personální změnu ve svém vedení. Medicínskou ředitelkou společnosti se stala Jana Šimonová.
-rkp
Jana Šimonová, medicínská ředitelka společnosti AeskuLab
Jana Šimonová, medicínská ředitelka společnosti AeskuLab
autor: Aeskulab

MUDr. Jana Šimonová (59) má více než dvacetileté zkušenosti z mezinárodních farmaceutických firem, jako ELI LILLY, Janssen-Cilag: Johnson & Johnson Company či MSD. Pracovně působila v České republice i v zahraničí a zodpovídala především za uvádění nových inovativních přípravků na trh, nastavení cenové strategie (Value based pricing) a vedení medicínských studií a farmakoekonomických analýz. Do její agendy spadalo i jednání se SUKLem a komunikace s odbornými společnostmi pro onkologii, hematoonkologii, intenzivní medicínu, kardiologii, endokrinologii a psychiatrii.

V AeskuLabu nyní zodpovídá za koncepci laboratorní praxe, vede tým garantů jednotlivých odborností, sleduje odborné směřování laboratorní diagnostiky a na tomto základě tvoří a realizuje strategii společnosti. Ve své nové roli zároveň reprezentuje AeskuLab mezi odbornou veřejností a rozvíjí vztahy v rámci odborných a profesních kruhů. Podílet se bude i na tvorbě a struktuře nových produktů pro samoplátce.  

Ve volných chvílích se věnuje především rodině a ráda vaří. Preferuje aktivní způsob odpočinku v přírodě, holduje horské turistice, hraje golf, lyžuje, zajímá se také o historii a umění a je pravidelným návštěvníkem koncertů vážné hudby.  

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama