reklama
reklama
12. 8. 2019 | poslední aktualizace: 12. 8. 2019  16:30

Libor Hynek obchodním ředitelem IRMS Promotions

Bývalý obchodní ředitel Fortuny Libor Hynek je novou posilou společnosti IRMS Promotions, která se specializuje na spotřebitelské soutěže. Na pozici obchodního ředitele bude mít na starost především řízení obchodních aktivit a tvorbu nových soutěžních konceptů. Do společnosti navíc vstupuje i majetkově.
-rkp
Libor Hynek, obchodní ředitel IRMS Promotions
Libor Hynek, obchodní ředitel IRMS Promotions
autor: IRMS Promotions

Libor Hynek (43) působil od roku 2010 jako obchodní ředitel ve společnosti Loterie Fortuna, kde měl na starost vybudování prodejní sítě pro nabídku loterijních produktů. Pod jeho vedením získaly loterijní produkty více než třetinový tržní podíl, prodejní síť čítala až 5 000 prodejních míst a mezi partnery byly například Česká pošta, České dráhy, Geco nebo Peal. Vedle obchodní odpovědnosti zároveň tvořil nové herní mechaniky a nové značky i druhy stíracích losů.

Podobná mise ho čeká i ve společnosti IRMS Promotions. „Chceme bořit zajeté stereotypy, vytvářet nové formáty a ukazovat marketingovým specialistům, že existují jednodušší a efektivnější cesty i ve spotřebitelských soutěžích. Přesně taková mise je Liborovi šitá na míru,“ říká Michal Štádler, bývalý marketingový ředitel Tesca a nyní ředitel IRMS. 

Obchodní zkušenosti sbíral Libor Hynek téměř 10 let také ve společnosti CCS, kde vystřídal hned několik obchodních pozic. Od roku 2017 pak pomáhal koordinovat vstup na trh několika herním a zábavným konceptům a spolupracoval s několika marketingovými agenturami.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama