reklama
reklama
10. 8. 2019 | poslední aktualizace: 12. 8. 2019  16:06

Dušan Vrtal novým předsedou představenstva SAPELI

Do pozice předsedy představenstva jihlavské rodinné firmy SAPELI, největšího výrobce dveří v České republice, byl s platností od 5. srpna jmenován Dušan Vrtal. Na pozici předsedy představenstva střídá Václava Bradáče, který zůstává na pozici místopředsedy představenstva a generálního ředitele firmy.
-rkp
Silueta - muž
Silueta - muž
autor: Shutterstock

SAPELI patří k lídrům trhu v oblasti výroby dveří. Více než stoletá historie společnosti je výsledkem nejen kvalitního zpracování dveří, ale i strategického plánování vývoje firmy.

„V rodinné firmě je důležité umět včas předat odpovědnost nové generaci, která dokáže přinést nový pohled, myšlenky nebo postupy. V SAPELI tento čas nastal, proto dochází k postupnému předávání synovi Dušanovi“ říká Jaroslav Vrtal, který je v pozici předsedy dozorčí rady.

SAPELI má v současné době 375 zaměstnanců a úspěšně působí na českém trhu i v zahraničí. V uplynulém finančním roce 2018 přesáhl obrat firmy 900 milionů korun, zisk EBITDA dosáhl 99 milionů korun.

„Loňský roky byl pro SAPELI ve znamení růstu tržeb i objemu výroby, stejně tak o investicích do technologií. V letošním roce držíme obdobný růst základních ukazatelů, k čemuž směřují veškeré aktivity naší společnosti,“ říká Dušan Vrtal, nový předseda představenstva.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama