reklama
reklama
31. 7. 2019 | poslední aktualizace: 31. 7. 2019  14:35

Jiří Maňas novým Technology ředitelem pro Tesco ve střední Evropě

Na pozici Technology ředitele pro Tesco ve střední Evropě nově nastoupil Jiří Maňas, zároveň se stal i členem výkonného vedení Tesco. Přichází ze společnosti Home Credit ve Vietnamu, kde působil v posledních třech letech jako Chief Information Officer a Chief Technology Officer. Má bohaté zkušenosti v oblasti bankovnictví, financí a IT a je držitelem ocenění ASEAN CIO 2017.
-rkp
Jiří Maňas, Technology ředitel pro Tesco ve střední Evropě
Jiří Maňas, Technology ředitel pro Tesco ve střední Evropě
autor: Tesco

Jiří Maňas (42) chce ve své pozici navázat na dlouholetou tradici společnosti Tesco a pomocí technologií ještě více zatraktivnit nakupování.

Tesco formovalo klasicky retail ve střední Evropě. Jako první jsme také začali s online doručováním nákupů a v současnosti je Tesco dokonce největší onlinovým maloobchodním prodejcem potravin na světě. Nové technologie pomáhají vytvářet nové hodnoty pro zákazníky a firmy, které se nedokáží přizpůsobit, mohou přestat být pro zákazníky relevantní. Technologie se však neimplementuji sami bez lidí, a proto je jedním z mých úkolů v nové roli udržet a podpořit takovou organizaci, aby Tesco bylo i do budoucna pro zákazníky atraktivní a ideálně i nejoblíbenější maloobchodník,“ dodává Jiří Maňas.

Vystudoval elektrotechnickou fakultu na ČVUT, obor kybernetika a umělá inteligence.

Je ženatý, má tři syny a ve volném čase rád hraje nohejbal. Ve svém životě se řídím mottem: „Žít ve strachu znamená žít jen napůl.“

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama