reklama
reklama
29. 7. 2019 | poslední aktualizace: 29. 7. 2019  09:21
Váňa posílil společnost Kaspersky v České republice

Vladimír Váňa posílil společnost Kaspersky v České republice

Společnost Kaspersky v České republice jmenovala Vladimíra Váňu na pozici Territory Channel Manager pro Českou republiku a Slovensko. Alexey Lobanov bude mít ve funkci Retail Sales Manager Eastern Europe na starosti východoevropské obchodní aktivity společnosti zaměřené na retailové zákazníky.
ICT Revue
Silueta - muž
Silueta - muž
autor: Shutterstock

Vladimír Váňa bude mít v Kaspersky z pozice Territory Channel Managera pro český a slovenský trh na starosti rozvoj aktivit s novými i stávajícími partnery. S dalšími členy týmu bude podporovat a rozvíjet partnerskou a distribuční síť v tomto regionu se zaměřením na B2B segment.

Vladimír Váňa působí v oblasti IT už více než 22 let. Do Kaspersky přichází ze společnosti Red Hat, kde měl jako Business Development Manager na starosti rozvoj obchodních aktivit v oblasti podnikových open source řešení. Předtím pracoval na různých manažerských pozicích v předních světových IT společnostech jako je Microsoft, Dell nebo IBM. Svoji kariéru nastartoval u poskytovatele podnikových informačních systémů SAP, kde se staral o channel a distributory.

„Věřím, že se mi díky svým zkušenostem a kontaktům podaří navázat a rozvinout novou spolupráci s partnery v oblasti B2B segmentu a dále zlepšovat distribuční síť. V oblasti kybernetické bezpečnosti vidím velký potenciál a spoustu příležitostí k rozvoji jak na českém, tak i slovenském trhu,“ říká Vladimír Váňa.

Vladimír Váňa vystudoval softwarové inženýrství na pražském ČVUT.

Tým Kaspersky v Praze doplní také Alexey Lobanov, který se do hlavního města přesune z Ukrajiny. Ve své funkci Retail Sales Manager Eastern Europe bude mít nadále na starosti východoevropské obchodní aktivity společnosti zaměřené na retailové zákazníky.

„Velmi mě těší, že se náš tým rozrůstá stejně jako rostou obchodní aktivity Kaspersky v našem regionu. Jsem si jistý, že oba noví členové našeho týmu – Vladimír Váňa jako Territory Channel Manager pro Češkou republiku a Slovensko a Alexey Lobanov, který se jako Retail Sales Manager Eastern Europe přesouvá do naší pražské kanceláře – posílí naši pozici jak na domácím trhu, tak v celém regionu, z čehož budou těžit především naši partneři i zákazníci. Rozšíření našich řad nám také umožní naplňovat naše poslání tvořit bezpečnější svět,“ dodává Miroslav Kořen, generální ředitel Kaspersky pro východní Evropu.

 

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama