reklama
reklama
25. 7. 2019 | poslední aktualizace: 25. 7. 2019  07:48

Hirofumi Miyake ředitelem plánování ve společnosti Daikin

Management plzeňského Daikinu v červnu posílil Hirofumi Miyake. Ve společnosti obsadil funkci ředitele plánování. Miyake v Daikinu pracuje již od roku 1985. Dlouhodobě se věnuje plánování rozpočtů pro evropskou centrálu Daikinu a má na starost obchodní expanzi firmy. Do Plzně přichází z Goodman Manufacturing, dceřinné společnosti Daikinu, kde působil poslední tři roky.
-rkp
Hirofumi Miyake, ředitel plánování ve společnosti Daikin
Hirofumi Miyake, ředitel plánování ve společnosti Daikin
autor: Foto Daikin

Hirofumi Miyake působí v Daikinu již 34 let, poslední tři roky zastával pozici viceprezidenta výrobní divize ve společnosti Goodman Manufacturing, kterou Daikin koupil v roce 2012.

V Plzni se budu věnovat zefektivnění výroby, abychom dokázali reagovat na rostoucí prodeje v regionu Evropy, Středního východu a Afriky. Cílem je nejen udržet, ale dále posílit naši pozici lídra na trhu klimatizací,“ říká Hirofumi Miyake.

S korporátním plánováním v Daikinu má nový ředitel dlouholeté zkušenosti. Téměř devět let pomáhal s koordinací a plánováním rozpočtů v evropské centrále Daikinu v Belgii a mezi lety 2006 a 2016 působil jako manažer oddělení globálních operací a výroby v japonském sídle společnosti.

Hirofumi Miyake vystudoval obor Business Administration na Kwansei Gaukin University v Japonsku. Hned poté nastoupil do finančního a účetního oddělení japonského Daikinu, odkud se v roce 1988 přesunul do belgického sídla Daikin Europe.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama