reklama
reklama
18. 7. 2019 | poslední aktualizace: 18. 7. 2019  08:15

Luboš Kreč a Josef Greš posílili redakční týmy Economie

Mediální dům Economia posiluje své redakční týmy. Do Aktuálně.cz nastoupil Josef Greš, tým Hospodářských novin (HN) rozšíří Luboš Kreč.
-rkp
Čtěte více o: personálie | média | žurnalistika | Economia
Luboš Kreč a Josef Greš, redakční týmy Economie
Luboš Kreč a Josef Greš, redakční týmy Economie
autor: Economia

Luboš Kreč bude v newsroomu Economie řídit projekty spojené s Hospodářskými novinami, na tvorbě obsahu se bude podílet i autorsky. Pracoval v iDnes.cz a Týdnu, v letech 2008–2018 působil v různých pozicích v HN. Uplynulý rok strávil jako reportér ve Forbesu. V roce 2016 napsal knihu Uprchlíci a zachránci o lidech, kteří se za totality prosadili v zahraničí a po roce 1989 pomohli transformovat českou společnost.

„Luboš je výborný novinář s obrovským rozhledem. Jsem rád, že se vrací a že pomůže Hospodářským novinám získat nové čtenáře,“ řekl šéfredaktor HN Martin Jašminský.

Josef Greš je zkušený novinář a editor, který prošel redakcemi Respektu, Hospodářských novin, Lidových novin a do Aktuálně.cz přestoupil z Deníku N. V redakci bude mít na starosti vedení rubriky Názory.

„Josefův rozhled, kontakty a editorská erudice jsou pro nás mimořádně důležité. Chceme na Aktuálně.cz udržet kvalitní autory komentářů, vyhledávat nové napříč generacemi a regiony i zkoušet nové formáty, což nejde bez zkušeného organizátora a člověka s citem pro text i lidi,“ uvedl šéfredaktor Aktuálně.cz Josef Pazderka.

„Chceme, aby u nás pracovali nejlepší čeští novináři. Jsme přesvědčeni, že se investice do špičkových profesionálů vyplatí,“ uvedla ředitelka redakcí Zuzana Kleknerová. „Čtenáři chtějí kvalitní obsah a ten jim mohou nabídnout jen kvalitní novináři,“ dodala.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama