reklama
reklama
19. 7. 2019 | poslední aktualizace: 19. 7. 2019  09:13

Jaroslav Červinka obchodním ředitelem společnosti Outdoor Concept

Na místo obchodního ředitele distributorské firmy Outdoor Concept nastoupil v červnu Jaroslav Červinka. Ve společnosti má na starost vedení a rozvoj obchodního týmu a je zodpovědný za obchodní strategii značek a dosažené výsledky.
-rkp
Jaroslav Červinka, obchodní ředitel společnosti Outdoor Concept
Jaroslav Červinka, obchodní ředitel společnosti Outdoor Concept
autor: Outdoor Concept

Jaroslav Červinka bude mít na pozici obchodního ředitele možnost uplatnit své mnohaleté zkušenosti z oblasti obchodu, kde dosahoval perfektních výsledků.

Svou kariéru začínal na pozici produktového manažera ve společnosti A-KERAMIKA, kde se postupně vypracoval až na pozici marketingového ředitele. Během svého působení zde stál při úspěšném zavedení vlastní značky La Futura na trh a také při kompletním rebrandingu značky. Po ukončení svého působení v A-KERAMIKA nastoupil na pozici obchodního ředitele ve společnosti Moser, kde měl na starost řízení obchodních poboček v České republice, stanovení a implementaci obchodní strategie, přípravu marketingových plánů a také organizaci PR a eventových aktivit značky. Od roku 2017 pak působil jako business development manager ve společnosti RÜCKL CRYSTAL.

Pozice obchodního ředitele ve společnosti Outdoor Concept přináší Jaroslavu Červenkovi nové výzvy a zároveň umožňují propojit práci se svými koníčky. Mezi jeho hobby totiž patří jízda na kole, lyžování nebo třeba populární geocaching.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama