reklama
reklama
19. 7. 2019 | poslední aktualizace: 19. 7. 2019  08:50

Martina Nielsen posílila oddělení kanceláří v 108 AGENCY

Do kancelářského oddělení 108 AGENCY nastoupila od července nová posila - Martina Nielsen, která do 108 AGENCY přichází z Century 21 Ruby, kde na různých pozicích působila devět let. Martina Nielsen byla součástí týmu jenž vybudoval největší komerční oddělení v síti Century 21, kde pronajímala jak kancelářské prostory, tak retailové a skladové prostory.
-rkp
Martina Nielsen, senior consultant v oddělení kanceláří 108 AGENCY
Martina Nielsen, senior consultant v oddělení kanceláří 108 AGENCY
autor: 108 Agency

Martina Nielsen spolupracovala s firmami jako Kuoni Destination Management , H2O, Rott, Růžička & Guttmann a spol., Advokátní kancelář Kutějová, Maršál, Briaský, Trigama International, Auto Esa. Dále se věnovala retailovým společnostem – Iceland, Sapeli, Regal Burger, Quentin, No Limits nebo Form Factory.

„Martina přichází do 108 AGENCY s mnohaletými zkušenostmi s komerčními pronájmy. Její klientela je především z oblastí cestovního ruchu, IT a startupů. Mnoho zakázek realizovala také pro advokátní kanceláře. Do naší firmy tak s sebou přináší profesní portfolio i cenné know-how, které nám pomůže zlepšit pozici na trhu kancelářských prostor,“ říká Ondřej Konopásek, Associate Director 108 AGENCY.

„Příležitost pracovat ve 108 AGENCY vnímám jako profesní výzvu a možnost k posunu ve své kariéře. Trh komerčních nemovitostí je vysoce konkurenční prostředí, kde má 108 AGENCY vybudovanou dobrou pozici, přesto je před námi mnoho práce, na kterou se těším,“ říká ke změně svého působiště Martina Nielsen.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama