reklama
reklama
17. 7. 2019 | poslední aktualizace: 17. 7. 2019  06:00

Richard Endl vedoucím obchodu pro transport v DHL Supply Chain

Do nově vytvořené funkce vedoucí obchodu pro transport DHL Supply Chain, předního poskytovatele logistických řešení v České republice, byl jmenován Richard Endl. Hlavní náplní jeho práce bude získávat nové zákazníky, rozšiřovat portfolia služeb současných klientů a usilovat o maximální synergii a zefektivnění přeprav.
-rkp
Čtěte více o: personálie | management | obchod | logistika | doprava | DHL
Richard Endl, vedoucí obchodu pro transport v DHL Supply Chain
Richard Endl, vedoucí obchodu pro transport v DHL Supply Chain
autor: JAKUB JOACHIM

Richard Endl (48) přichází do DHL Supply Chain po dvouletém působení ve společnosti Nagel Group, kde pracoval jako vedoucí mezinárodního FTL oddělení. Do té doby získával své obchodní zkušenosti na manažerských pozicích převážně v dopravních a logistických firmách, například v DSV Road, Gistrans Czech Republic nebo v DHL Express. Vystudoval Filozofickou fakultu na Univerzitě Palackého v Olomouci.

„Rád bych rozvíjel byznys takovým způsobem, abychom dosáhli rovnoměrného rozdělení aktivit do jednotlivých sektorů, a omezili jsme tak negativní vlivy výkyvů ekonomiky. Silný potenciál a možnost růstu vidím hlavně v sektorech Technology, Retail/Consumer a Lifescience/Healthcare. Ve všech těchto oblastech má DHL Supply Chain bohaté zkušenosti a dokáže nabídnout transportní služby s vysokou přidanou hodnotou,“ říká Richard Endl.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama