reklama
reklama
16. 7. 2019 | poslední aktualizace: 16. 7. 2019  08:12

Daniela Kozáková, Petra Jestříbková a Pavel Vejmola rozšířili tým advokátní kanceláře ŠIROKÝ ZRZAVECKÝ

Advokátní kancelář ŠIROKÝ ZRZAVECKÝ rozšiřuje tým o tři nové kolegy, advokátky Danielu Kozákovou a Petru Jestříbkovou a advokátního koncipienta Pavla Vejmolu.
-rkp
Siluety - ilustrace.
Siluety - ilustrace.
autor: Shutterstock

Daniela Kozáková je zkušenou advokátkou v oblasti práva nemovitostí a stavebnictví a obchodního práva. V minulosti působila mimo jiné v advokátních kancelářích HAVEL & PARTNERS a  Hogan Lovells. Specializuje se na právní služby týkající se investic do umění a sběratelství (art law) a oblasti památkové péče. Je členkou prestižní mezinárodní Asociace poradců globálního trhu s uměním PAIAM (Professional Advisors to the International Art Market) a Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí, která sdružuje přední osobnosti českého nemovitostního trhu napříč obory.

Petra Jestříbková je advokátkou se specializací na oblast práva nemovitostí a stavebnictví. V minulosti působila v advokátní kanceláři HAVEL & PARTNERS, kde se podílela na řadě významných developerských a M&A projektů.

Pavel Vejmola nastupuje u advokátní kanceláře ŠIROKÝ ZRZAVECKÝ na pozici advokátního koncipienta. V minulosti působil v advokátních kancelářích Duška & Svobodová a ŘANDA HAVEL LEGAL.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama