reklama
reklama
11. 7. 2019 | poslední aktualizace: 11. 7. 2019  09:45
Planas řídí marketing NEECO Global ICT Services

Ramon Planas a Lenka Kotrbatá manažerskými posilami společnosti NEECO Global ICT Services

Společnost NEECO Global ICT Services, poskytovatel řešení v oblasti informačních technologií a systémové integrace, rozšířila svůj manažerský tým. Hlavní součástí růstu společnosti bude posílená marketingová strategie, která umožní další rozvoj společnosti na klíčových světových trzích.
ICT Revue
Čtěte více o: personálie | management | marketing | ICT | integrace | Neeco
Ramon Planas a Lenka Kotrbatá, manažeři společnosti NEECO Global ICT Services
Ramon Planas a Lenka Kotrbatá, manažeři společnosti NEECO Global ICT Services
autor: MILAN MOSNA

Zakladatel a CEO firmy NEECO Global ICT Services, český podnikatel David Pátek, jmenoval do funkce International Director of Sales and Marketing Ramona Planase. Ve své nové roli bude Ramon zodpovědný za dohled nad všemi aspekty marketingových programů a prodejních plánů pro globální služby NEECO Global ICT Services. Bude mít na starosti také vývoj a implementaci komunikační strategie společnosti NEECO pro mezinárodní trhy, včetně zastoupení značek, partnerských projektů, korporátního PR a reputation management. Ramon Planas přichází do NEECO po dlouholetém působení v oblasti mezinárodních telekomunikačních společností. Naposledy na pozici Marketing and Sales Lead ve společnosti British Telecom GS Global, kde vedl úspěšné globální prodejní kampaně.

„Jmenování mezinárodního ředitele pro prodej a marketing představuje klíčovou součást naší strategie, která se má zaměřit především na zákazníky tak, aby jim naše služby a řešení přinesly maximální možnou hodnotu. Ramon přichází do našemu týmu s bohatými zkušenostmi.  Jsem proto přesvědčen, že významně přispěje k naší vizi, aby NEECO bylo i nadále předním globálním poskytovatelem ICT řešení,“ uvedl ke jmenování David Pátek.

Lenka Kotrbatá byla jmenována novou Country Sales Managerkou pro Českou republiku společnosti NEECO Global ICT Services. Do společnosti přichází po dlouholetém působení v předních telekomunikačních společnostech: v letech 2010-2018 pracovala pro T-Mobile ČR a GTS Novera jako Key Account Managerka. Její předchozí zkušenosti jsou z obdobných pozic ve společnostech Vodafone a GTS Czech. V NEECO bude Lenka Kotrbatá zodpovědná za obchodní aktivity a strategii společnosti na českém trhu.

„Ráda bych využila svých zkušeností a kontaktů k rozvíjení obchodních příležitostí a upevnění pozice společnosti NEECO na českém trhu,“ říká Lenka Kotrbatá. „Novou pozici vnímám také jako příležitost k osobnímu rozvoji a dalšímu prohlubování pracovních zkušeností. Globální zkušenosti společnosti NEECO jsou velkou výhodou a v této inovativní době pomohou našim klientům objevit nové trhy díky dobře fungujícímu zázemí a podpoře na místních trzích.“

 

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama