reklama
reklama
11. 7. 2019 | poslední aktualizace: 11. 7. 2019  09:20

Lukáš Pokorný obchodním ředitelem agentury Skřivánek

Řízení obchodní činnosti v jazykové agentuře Skřivánek převzal Lukáš Pokorný. Do funkce byl povýšen z pozice manažera nákupu pro Českou Republiku a Rakousko. Podílet se bude na práci se zaměstnanci, strategickém plánování, marketingových aktivitách či cenové politice společnosti.
-rkp
Lukáš Pokorný, obchodní ředitel agentury Skřivánek
Lukáš Pokorný, obchodní ředitel agentury Skřivánek
autor: Jazyková škola Skřivánek

Lukáš Pokorný ve Skřivánkovi působí už od roku 2003, kdy začínal jako koordinátor tzv. E-solutions (zavádění e-learningu a technická podpora). Později, od roku 2006, vedl pobočky agentury v Kolíně a v Jihlavě a v roce 2015 povýšil na manažera nákupního oddělení.

„Jazyková agentura Skřivánek pro mě vždy představovala práci pro českého zaměstnavatele v příjemném prostředí a pohodovými vztahy mezi zaměstnanci. Těším se tak na další etapu a nové výzvy. Moc dobře si uvědomuji potřebu udržet společnost technologicky na výši, a proto spolu s kolegy plánujeme i nadále zlepšovat jak procesy, tak podpůrný software pro zpracování projektů, včetně stále populárnějších strojových překladů,“ nastiňuje Lukáš Pokorný svou vizi.

Mimo jiné má zkušenost i z oblasti výuky cizích jazyků, ke kterým si našel cestu již během studia angličtiny a němčiny na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Titul MBA získal na pražské Vysoké škole ekonomické.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama