reklama
reklama
8. 7. 2019 | poslední aktualizace: 8. 7. 2019  09:24

Ondřej Hlásek, Michaela Brodecká a Natalia Lupusor rozšiřují tým online služby DOK

Online služba pro chytrou správu pojištění, jejímž investorem je skupina Home Credit, přibírá do svého týmu další posily. Na pozici Chief Marketing Officer nastupuje Ondřej Hlásek, vedením PR komunikace je pověřena Michaela Brodecká a Natalia Lupusor bude mít na starost vztah se zákazníky.
-rkp
Ondřej Hlásek, Michaela Brodecká a Natalia Lupusor, tým online služby DOK
Ondřej Hlásek, Michaela Brodecká a Natalia Lupusor, tým online služby DOK
autor: DOK

Hlavním úkolem Ondřeje Hláska bude vybudování respektované a lovebrand značky, její úspěšné etablování na trhu a vytvoření komunikační strategie. Hlásek má více než patnáctileté zkušenosti v komunikaci a marketingu. Posledních 8 let působil jako Account Director v agenturách Ogilvy, Saatchi & Saatchi, Havas a SYMBIO. Řídil komunikaci a podílel se na tvorbě marketingových strategií například pro T-Mobile, Tesco CEE, Nestlé, Allianz, UPC, Seznam, KMV a další.

Ze Zonky přestoupila Michaela Brodecká, která bude v DOKu zastávat povinnosti tiskové mluvčí a PR managera. Na pozici zúročí také své zkušenosti s budováním zaměstnanecké značky, které v minulosti sbírala na projektech pro ŠKODA AUTO, PwC nebo KPMG. Zaměstnance považuje za nejcennější ambasadory značky, a proto chce mimo jiné rozvíjet employer branding.

Natalia Lupusor působila 6 let v poradenství pro CRM a řízení rizik v 15 zemích v Evropě a Asii. V posledních letech zodpovídala za úspěšný projekt v Home Credit v Číně. Do DOKu ji přivedlo nadšení z inovativní služby a energie týmu. Natalia na pozici Chief Customer Officer bude zodpovídat za vztah se zákazníky.

Hlásek, Brodecká a Lupusor se připojí ke stávajícímu managementu služby, který tvoří výkonný ředitel Aleš Žárský a technický ředitel Martin Ždímal. Během téměř ročního fungování se služba rozrostla na 42 zaměstnanců. 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama