reklama
reklama
4. 7. 2019 | poslední aktualizace: 4. 7. 2019  08:00
Baxa posílil společnost DXC Technology

Robert Baxa, expert na právo a IT, posílil společnost DXC Technology

V červenci 2019 se připojil k týmu společnosti DXC Technology přední český odborník na IT právo a informační systémy Robert Baxa, který se po několikaletém působení ve veřejné správě vrací zpět do soukromého sektoru. Ujme se funkce Senior Territory Sales Managera.
ICT Revue
Čtěte více o: personálie | manažer | právo | legislativa | ICT
Robert Baxa, Senior Territory Sales Manager ve společnosti DXC Technology
Robert Baxa, Senior Territory Sales Manager ve společnosti DXC Technology
autor: DXC Technology

Robert Baxa (46) si na nové působiště přináší manažerské zkušenosti z působení jak ve světě IT businessu, tak veřejné správy. Ve společnosti DXC se ujme funkce Senior Territory Sales Managera, přičemž jeho hlavním úkolem bude řídit a rozvíjet obchodní příležitosti zejména pro veřejnou správu.

Zkušenosti, znalosti a odbornost získal studiem právnických vysokých škol v kombinaci s četnou certifikací v IT oblasti i projektového řízení. Po několikaleté manažerské praxi v českých i mezinárodních společnostech nastoupil v roce 2014 do veřejného sektoru. Působil jako poradce pro ITC a právo v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky a také na Ministerstvu práce a sociálních věcí, kde prošel pozicemi od poradce pro oblast ICT, přes vrchního ředitele informačních technologií, až na pozici náměstka ministra pro oblast informačních technologií. Robert Baxa má bezpečností prověrku s přístupem k utajovaným informacím.

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama