reklama
reklama
28. 6. 2019 | poslední aktualizace: 28. 6. 2019  07:10

Ludvík Lusk technickým ředitelem společnosti CAPEXUS

Pražská kancelář společnosti CAPEXUS, která navrhuje a realizuje kancelářské a obchodní prostory, posiluje svůj realizační tým. Na novou pozici technického ředitele byl jmenován Ludvík Lusk, dlouholetý vedoucí realizačního týmu na Slovensku, který se zároveň stává členem nejužšího vedení.
-rkp
Ludvík Lusk, technický ředitel společnosti CAPEXUS
Ludvík Lusk, technický ředitel společnosti CAPEXUS
autor: CAPEXUS

Ludvík Lusk vedl od dubna 2015 realizační tým firmy CAPEXUS na Slovensku, dříve působil ve společnosti DAMA.

Jeho hlavním úkolem v nově vytvořené pozice bude řízení jednotlivých týmů, hledání synergií a poskytování co nejvyšší stavební a technologické kvality na pobočkách v Praze a v Bratislavě.

„CAPEXUS během uplynulých dvanácti měsíců obsazoval pozice především ve svém realizačním týmu a poradenství v pracovním prostředí. Firma tak vyrostla o 20 nových zaměstnanců. Ludvík Lusk nám pomůže v zefektivnění procesů v celé stavební oblasti i v jednotlivých specializovaných střediscích,“ říká Daniel Matula, jednatel společnosti CAPEXUS.

„Těším se na pokračování úzké spolupráce s týmy v obou zemích. Celé odvětví kancelářských budov prochází velkým technologickým třeskem a CAPEXUS byl vždy první v inovačním pelotonu. Věřím, že pozici předního hráče na trhu komerčních interiérů ve střední Evropě utužíme,“ uvádí Ludvík Lusk.

Ludvík Lusk vystudoval Projektový management a inženýring na Českém vysoké učení v Praze.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama