reklama
reklama
20. 6. 2019 | poslední aktualizace: 20. 6. 2019  09:31

Ben Maudling, Stuart Jordan a Robert Pastuszek posílili vedení společnosti Savills Česká republika a Slovensko

Společnost Savills oznámila personální posílení vedení. Ben Maudling byl jmenován do pozice ředitele pro klíčové klienty (Head of Key Clients) pro region EMEA v rámci oddělení regionálního investičního poradenství. Pro českou a slovenskou pobočku bude nadále působit na poradenské pozici (Executive Advisory). Stuart Jordan byl povýšen na pozici výkonného ředitele a do pozice finančního a provozního ředitele Robert Pastuszek.
-rkp
Ben Maudling, Stuart Jordan a Robert Pastuszek, vedení společnosti Savills Česká republika a Slovensko
Ben Maudling, Stuart Jordan a Robert Pastuszek, vedení společnosti Savills Česká republika a Slovensko
autor: Savills

Ben Maudling, který úspěšně založil a etabloval českou a slovenskou kancelář společnosti Savills v Praze, byl jmenován na pozici ředitele pro klíčové klienty (Head of Key Clients) pro region EMEA v rámci oddělení regionálního investičního poradenství. Ben bude střídavě působit v Londýně a Praze. Pro českou a slovenskou pobočku bude totiž i nadále působit na poradenské pozici (Executive Advisory).

Stuart Jordan byl povýšen na pozici výkonného ředitele (Managing Director) Savills pro Českou a Slovenskou republiku. Současně ale bude stále působit jako vedoucí oddělení kapitálových trhů.

Do pozice finančního a provozního ředitele (Finance & Operations Director) byl povýšen Robert Pastuszek, jenž do společnosti nastoupil počátkem dubna letošního roku. 

James Sparrow, CEO Savills pro Velkou Británii a region EMEA, říká: „Jsem potěšen, že Ben, Stuart a Robert přijali tyto nové role, které jsou pro naši společnost v tomto regionu opravdu klíčové. Považujeme to za velký krok kupředu v rámci naší strategie ve střední a východní Evropě. Pražská kancelář byla otevřena v únoru 2017 a od té doby naši kolegové dokázali, že umí poskytovat špičkové a komplexní služby. Nyní zaměstnáváme 50 lidí poskytujících služby v oblasti investičního poradenství, oceňování, agendy pronájmů a správy nemovitostí přes konzultace v oblasti výstavby a plánování projektů až po průzkum trhu.Střední a východní Evropa zůstává pro Savills důležitou oblastí růstu, v roce 2018 tu zaznamenala společnost rekordní objem investic do nemovitostí ve výši 13,8 miliardy eur.“

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama