reklama
reklama
14. 6. 2019 | poslední aktualizace: 14. 6. 2019  08:10

Raymond Vrijenhoek viceprezidentem pro globální komunikaci Kiwi.com

Společnost Kiwi.com dnes jmenovala do nové pozice Viceprezidenta globální komunikace Raymonda Vrijenhoeka. Jeho cílem je vyvinout a implementovat strategii globální komunikace, která pomůže šířit příběh Kiwi.com v celosvětovém měřítku.
-rkp
Raymond Vrijenhoek, viceprezident pro globální komunikaci Kiwi.com
Raymond Vrijenhoek, viceprezident pro globální komunikaci Kiwi.com
autor: Kiwi.com

Raymond Vrijenhoek bude primárně zodpovědný za propojení komunikačních aktivit napříč celou firmou, a to jak v externí, tak interní komunikaci. Pozice VP spadá pod strategickou oblast a Raymond bude reportovat přímo jejímu řediteli, kterým je Gilles Karle

Raymond Vrijenhoek má mnohaletou zkušenost z mezinárodního prostředí v seniorních rolích napříč cestovním průmyslem. Pracoval ve společnostech jako Sabre Travel Network, Otravo, Travix, Transavia či Amadeus. Do Kiwi.com tak přináší rozsáhlé znalosti potřeb mezinárodních organizací i očekávání ostatních hráčů v této oblasti, které bude v nové komunikační roli moci spojit.

"Za Kiwi.com stojí velký příběh inovativních produktů i průkopnických technologií, které přináší vylepšení pro celý průmysl. Jsme proto rádi, že náš tým obohatil právě Raymond a těšíme se, že na přeplněném cestovním trhu upevní a posílí naše poselství,“ říká Gilles Karle, ředitel strategie Kiwi.com.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama