reklama
reklama
10. 6. 2019 | poslední aktualizace: 25. 6. 2019  13:15

Jaromír Skácel a Tereza Ausficírová posílili digitální agenturu BlueGhost

Digitální agentura BlueGhost rozšířila v průběhu dubna a května svůj tým o nové posily v čele s novým Art Directorem Jaromírem Skácelem a programátorkou Terezou Ausficírovou. Tým Modrého ducha doplnili ještě další dva specialisté - programátor Michal Erben a PPC specialistka Karolína Petrželková.
-rkp
Čtěte více o: personálie | agentura
aromír Skácel a Tereza Ausficírová, digitální agentura BlueGhost
aromír Skácel a Tereza Ausficírová, digitální agentura BlueGhost
autor: BlueGhost

„Posílení týmu Modrého ducha je logickým krokem, jímž reagujeme na rostoucí poptávku po našich službách. Věříme, že se nám díky novým specialistům podaří vdechnout život řadě projektů, které se odrazí na zlepšení prodejů, služeb či prezentace klientů,” říká Lukáš Pilka, kreativní ředitel a spoluzakladatel digitální agentury BlueGhost.

Jaromír Skácel, nový kreativní ředitel, vystudoval Grafický design a nová média na UMPRUM. Na pozici odborného asistenta zde také později vyučoval grafický design, spoluvedl kurzy grafického designu na umělecké VOŠ Scholastika nebo v reklamní agentuře Ogilvy. V roce 2015 získal 1. místo v soutěži Nejkrásnější česká kniha za nejhezčí obálku. Podílel se na redesignu ekonomického týdeníku EURO, který byl nominován na ocenění Czech Grand Design. V minulosti působil jako externí grafik v grafických studiích Laboratoř, ReDesign a Najbrt. V letech 2011 - 2018 byl členem grafického studia Mutanta.

Programátorka Tereza Ausficírová nabírala zkušenosti při vývoji vlastní webové aplikace pro průmyslové firmy. V BlueGhostu se podílí na vývoji backendu webů a aplikací.

Karolína Petrželková má za sebou zkušenosti na pozici PPC specialisty v deníku Economia nebo agentuře Blueberry. U Modrého ducha spravuje PPC kampaně klientů i BlueGhostu.

Michal Erben, talentovaný programátor, pracuje v BlueGhost na backendu webových aplikací.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama