reklama
reklama
10. 6. 2019 | poslední aktualizace: 10. 6. 2019  09:42

Dagmar Suissa bude novou HR ředitelkou NN ČR

Funkce výkonné ředitelky pro lidské zdroje ve společnosti NN Česká republika se ujme 17. června 2019 Dagmar Suissa. Do NN přichází s letitou praxí v oblasti HR, ale i jako pedagožka, která svou expertizu předává dál studentům andragogiky a personálního řízení na FF UK. Na novou pozici nastupuje jen ně-kolik měsíců poté, co NN Group dokončila koupi životní pojišťovny Aegon v České republice.
-rkp
Dagmar Suissa, výkonná ředitelka pro lidské zdroje ve společnosti NN Česká republika
Dagmar Suissa, výkonná ředitelka pro lidské zdroje ve společnosti NN Česká republika
autor: Pavlik/Simerova

Dagmar Suissa má v oblasti vzdělávání a lidského rozvoje bohaté zkušenosti. Pracovala nejen v několika velkých společnostech, ale působí i jako osobní koučka a jako pedagožka na Katedře andragogiky a personálního řízení FF UK. V rámci své HR kariéryse coby konzultantka, facilitátorka a koučka v posledních dvou letech věnovala zejména rozvoji lídrů a profesionálů, a to na mezinárodní úrovni. Dagmar rovněž pokračovala ve spolupráci se společností Alma Media, kam nastoupila již v roce 2012 jako personální ředitelka LMC (součást Alma Media Group). Ve společnosti Alma Media zůstala až do roku 2017,poslední dva roky zastávala pozici ředitelky organizačního rozvoje. Kromě spolupráce s Alma Media působila ve společnostech ING (2004-2006), mBank (2007-2009) nebo Marks and Spencer (2009-2012).

„Jsem potěšen, že náš tým doplní právě Dagmar Suissa. NN se nachází uprostřed integrace se společností Aegon, a to v době sestěhování týmů pod jednu střechu. Odborníka s praxí a dovednostmi Dagmar určitě potřebujeme. Moc se těším na spolupráci,“ komentoval jmenování nové HR ředitelky generální ředitel NN ČR Maurick Schellekens.

Dagmar Suissa vystudovala psychologii. Po ukončení bakalářského studia na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze se přesunula do Paříže, kde v roce 2004 dokončila magisterský program na Université René Descartes. O několik let později rozšířila své vzdělání dalším magisterským studiem v oboru profesionálního rozvoje, a to konkrétně na Middlesex University v Londýně. Dagmar mluví plynně anglicky a francouzsky.

Mezi její koníčky patří dobrovolnictví, cestování, světová kuchyně, jazyky, kultura a jóga.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama