reklama
reklama
6. 6. 2019 | poslední aktualizace: 6. 6. 2019  08:50

Zdeněk Malec vede Segafredo Zanetti CR

V čele Segafredo Zanetti CR, dodavatele italské kávy pro gastronomii a maloobchod, stojí nově Zdeněk Malec. Nový Country Manager pro Českou republiku působil v Segafredu od roku 2017 na pozici Country Sales Manager Food Service.
-rkp
Zdeněk Malec, Country Manager pro Českou republiku společnosti Segafredo Zanetti
Zdeněk Malec, Country Manager pro Českou republiku společnosti Segafredo Zanetti
autor: Segafredo Zanetti

Zdeněk Malec je výkonným managerem se zkušenostmi z oblasti prodeje, marketingu, řízení lidí a projektů. Držitel doktorského titulu v oboru Business Administration, Marketing and Management na Vysoké škole ekonomické v Praze má s kávou více než sedmnáctileté zkušenosti. Dříve působil na pozici Sales Managera pro Českou republiku ve společnosti Jacobs Douwe Egberts a oblasti FMCG se věnoval i dříve ve společnosti Unilever.

Na své nové pozici bude Zdeněk Malec zodpovědný za rozvoj společnosti a prodejní strategie pro segment HOREKA i retail. Má v plánu zaměřit se na zvyšování podílu značky na trhu a upevnění její pozice zejména v segmentu gastronomie. 

„Těším se, že v roli Country Managera budu moci při strategickém plánování uplatnit své obchodní i marketingové zkušenosti. Mým cílem je upevnit pozici značky Segafredo jako jednoho z hlavních distributorů italské kávy v České republice, rozšířit síť partnerů a zaměřit se na práci s našimi zákazníky,“ řekl Zdeněk Malec po nástupu do nové funkce.

Ve svém volném čase se věnuje vytrvalostnímu běhu, rád sleduje fotbalová utkání svého syna a radost mu dělá moderní architektura a design.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama