reklama
reklama
3. 6. 2019 | poslední aktualizace: 3. 6. 2019  10:40

Vladimír Černý nastupuje do My.cz

Tým PR agentury My.cz posílil na pozici PR Specialist Vladimír Černý. Přichází z Energetického regulačního úřadu, kde měl na pozici ředitele kanceláře Rady na starost mimo jiné externí i interní komunikaci.
-rkp
Čtěte více o: personálie | agentura | PR
Vladimír Černý, PR Specialist v agentuře My.cz
Vladimír Černý, PR Specialist v agentuře My.cz
autor: My.cz

Vladimír Černý se během svého šestiletého angažmá na pozici ředitele kanceláře Energetického regulačního úřadu věnoval kromě témat souvisejících s energetikou a jejích regulací také spotřebitelské tematice. Byl členem evropských pracovních skupin zabývajících se energetickou gramotností a osvětou.

„Vzhledem k bohatým zkušenostem s PR v energetice je Vladimír vhodnou posilou týmu pro naše klienty v tomto sektoru. Zároveň však své dovednosti a organizační schopnosti hravě využije i v dalších oborech,“ uvedl Petr Souček, Managing Director My.cz.

„Těším se na pestrý záběr oborů, kterým se budu věnovat. Příprava, organizace i administrativa jsou činnosti, které mám v malíku. PR práce však generuje i situace, na které se připravit nelze. Vyřešit je ale musíme a takové výzvy mě baví,“ říká Vladimír Černý, nový člen týmu agentury My.cz.

Tým agentury My.cz má ve svém portfoliu klienty z oblasti pojišťovnictví, energetiky, potravinového a tabákového průmyslu, kancelářské techniky, ale i realitní a developerské sféry. Agentura vznikla jako digitální studio, ale postupem času se vyvinula v plnohodnotnou PR agenturu, která propojuje svět tradičního a digitálního PR v segmentech B2B, B2C i interní komunikace.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama