reklama
reklama
31. 5. 2019 | poslední aktualizace: 31. 5. 2019  10:51

Jindřiška Gašpárková se vrací do agentury Česká produkční Social Media

Po 12 letech se vrací zpět do České produkční Jindřiška Gašpárková. Zkušenosti sbírala mimo jiné v největší komunikační agentuře na českém trhu Wunderman - měla na starosti klienty jako Komerční banka nebo Modrá pyramida. V České produkční Social Media, která se vyčlenila z původní České produkční, se bude jako senior account managerka starat o tým pro klienty Hellobank a multibrand Palírna u Zeleného stromu.
-rkp
Čtěte více o: personálie | agentura
Jindřiška Gašpárková, senior account managerka České produkční Social Media
Jindřiška Gašpárková, senior account managerka České produkční Social Media

Jindřiška Gašpárková pracovala jako senior account managerka v komunikačních agenturách Wunderman, Ritual Communication nebo Communica. Starala se o značky Hugo Boss, Pivovar Staropramen, Modrou pyramidu nebo Komerční banku.

“Během jednoho krátkého rozhovoru mi Jarda Novotný, majitel České produkční nabídl, abych se vrátila zpět do agentury, která mi dala asi ten největší základ pro mé další pracovní působení. Nabídka více proniknout do social a mít na starost nastavení procesů mne oslovila. Věřím, že zde využiji své zkušenosti, naučím se něco nového a zároveň se nám podaří agenturu posunout zase o kousek dál,” říká senior account managerka Jindřiška Gašpárková, která bude mít v České produkční Social Media na starosti vedení týmu pro Hellobank, pro niž agentura spravuje Facebookové stránky a blog. Převezme také multibrand Palírna u Zeleného stromu a značku Stará myslivecká.

Vystudovala Český institut reklamní a marketingové komunikace a vyšší odbornou školu informačních služeb. Ve svém volném čase se věnuje squashi, in-line, knihám o historii a leadershipu, ráda a dobře peče pro rodinu, přátele i kolegy a má ráda komedie a komiksy.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama