reklama
reklama
24. 5. 2019 | poslední aktualizace: 24. 5. 2019  08:10

Jana Buršíková novou posilou advokátní kanceláře bnt

Pražská kancelář bnt attorneys in CEE, která je součástí mezinárodní sítě advokátních kanceláří bnt a patří mezi vedoucí kanceláře zaměřené na obchodní právo v regionu střední a východní Evropy, oznamuje další personální změnu. Na pozici Professional Support Lawyer bnt přijala do svého týmu Janu Buršíkovou, která bude odpovídat za rozvoj know-how a interní vzdělávání.
-rkp
Jana Buršíková, Professional Support Lawyer advokátní kanceláře bnt
Jana Buršíková, Professional Support Lawyer advokátní kanceláře bnt
autor: Jiri Starha

Jana Buršíková (46) má za sebou aktuálně více než tříletou zkušenost v právním poradenství v oblasti FMCG a více než rok jako compliance officer/právník ve farmaceutické společnosti. Před odchodem do sféry podnikového práva působila v advokátní kanceláři Havel & Partners, kde byla v roli Professional Support Lawyer zodpovědná mimo jiné za koordinaci know-how v oblasti rekodifikace.

"Jana je špičková profesionálka s dlouholetými zkušenostmi v řízení právního know-how v advokátní praxi i praktickou zkušeností s poskytováním právních služeb v pozici advokáta i podnikového právníka. To je pro nás při současném rozvoji našich právních služeb velmi cenné,“ uvedl k nové posile Tomáš Běhounek, partner advokátní kanceláře bnt.

Jana Buršíková mluví anglicky a ve svém volném čase se věnuje trénování dětského basebalového týmu a rodině.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama