reklama
reklama
23. 5. 2019 | poslední aktualizace: 23. 5. 2019  09:15

Jana Pavlíčková vede nově vzniklé oddělení retailu společnosti 108 AGENCY

Česká realitně-poradenská společnost 108 AGENCY, specialista na komerční nemovitosti, administrativní a rezidenční objekty, nově rozšiřuje své portfolio služeb o oddělení retailu. Novou servisní linku povede na pozici senior agent Jana Pavlíčková, která se bude věnovat pronájmu obchodních prostor a regionálním retail parkům.
-rkp
Jana Pavlíčková, senior agent oddělení retailu společnosti 108 AGENCY
Jana Pavlíčková, senior agent oddělení retailu společnosti 108 AGENCY
autor: 108 Agency

Jana Pavlíčková se na trhu nemovitostí pohybuje deset let a má za sebou bohaté zkušenosti z oblasti pronájmu komerčních realit. Od roku 2008 působila v oddělení zastupování nájemců ve společnosti CBRE, kde se během své pětileté působnosti věnovala korporátním klientům, jako jsou Accenture, Barclays, Certicon nebo Otis. V posledních dvou letech pracovala pro developerskou společnost Lordship.

„Jsem ráda, že jsem dostala příležitost vést tuto novou divizi, kde budu mít prostor zúročit své mnohaleté zkušenosti z oblasti pronájmů komerčních prostor. Těším se na výzvy spojené s touto pozicí. Zajímají mě reálné představy klientů a doufám, že jim dokážeme co nejlépe vyhovět,” říká Jana Pavlíčková.

„Pronájem obchodních prostor jsme do této doby řešili okrajově. Jsem rád, že můžeme v našem týmu přivítat Janu, která se bude jako první tomuto segmentu věnovat výhradně a očekáváme jak zvýšení podílu retail transakcí, tak posílení synergií u našich partnerů i v rámci 108,” doplňuje Jakub Holec, ředitel společnosti 108 AGENCY.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama