reklama
reklama
20. 5. 2019 | poslední aktualizace: 20. 5. 2019  10:44

Ivan Šramko posiluje tým Trinity Bank

Novým členem dozorčí rady Trinity Bank se stal Ivan Šramko, exguvernér Národní banky Slovenska a renomovaná osobnost evropského bankovnictví. Šramko nyní působí v Evropské centrální bance jako člen Správní revizní komise a nově posílil dozorčí radu Trinity Bank.
-rkp
Ivan Šramko, člen dozorčí rady Trinity Bank
Ivan Šramko, člen dozorčí rady Trinity Bank
autor: Trinity Bank

Ivan Šramko působí v oboru bankovnictví od roku 1990, v průběhu let zastával funkci člena představenstva a vedení slovenské Tatrabanky, pozici generálního ředitele a předsedy představenstva Istrobanky. V letech 2005 až 2010 byl guvernérem Národní banky Slovenska a v roce 2010 byl zvolen velvyslancem za Slovensko v OECD (Organizaci pro hospodářskou spolupráci a rozvoj) se sídlem v Paříži. O dva roky později se stal předsedou Rady pre rozpočtovú zodpovednosť (RRZ),  zároveň působí v rámci Evropské centrální banky.

Nadviazanie spolupráce s Trinity Bank vnímam ako zaujímavú možnosť pomôcť novej bankovej inštitúcii v ČR v jej rozvoji pri využití mojich skúsenosti či už z centrálnej banky alebo z môjho pôsobenia v dozorných radách bank v iných európskych krajinách,” říká Ivan Šramko a dále dodává: „O spolupráci som v Českej republike hovoril s viacerými finančnými inštitúciami, ale rozhodol som sa pre spoluprácu s Trinity Bank, pretože ma zaujal príbeh a stratégia tejto finančnej inštitúcie”.

Zakladatel Trinity Bank Radomír Lapčík, zvolení nového člena dozorčí rady komentuje: „Velmi oceňuji, že náš tým posiluje taková osobnost, jakou je pan guvernér Šramko. Jeho zkušenosti budou pro další rozvoj služeb klientům i celkový rozvoj Trinity Bank velmi přínosné.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama