reklama
reklama
16. 5. 2019 | poslední aktualizace: 16. 5. 2019  19:25

Renáta Sikorová posílila klientský servis agentury Bison & Rose

Na pozici PR specialisty do agentury Bison & Rose přichází z České televize Renáta Sikorová.
-rkp
Čtěte více o: personálie | agentura | PR | Bison & Rose
Renáta Sikorová, PR specialistka agentury Bison & Rose
Renáta Sikorová, PR specialistka agentury Bison & Rose
autor: Bison & Rose

Renáta Sikorová přišla do agentury Bison & Rose z regionálního zpravodajství České televize, kde působila jako editorka sociálních sítí. Navázala tak na stáž v regionální redakci a na roční stáž v programu ČT Start. Při studiu žurnalistiky na Karlově univerzitě v Praze získala zkušenosti i z jiných jak tištěných, tak online médií – působila v regionálních mutacích Deníku a Mladé fronty DNES a také například na serveru Lidovky.cz. Později se věnovala mezinárodní komunikaci a novým médiím i při svém zahraničním studiu na Vrije Universiteit v Bruselu.

Přidala se k týmu konzultantky Dity Vašíčkové a na starost má například klienty Allergan nebo Lavazza. Ve své nové roli se zaměřuje na PR komunikaci těchto značek s cílem zvýšení brand awareness, spolupráci s influencery, mediální plánování a také na strategii komunikace na sociálních sítích.

„Věřím, že Renáta přinese nové nápady a energii pro komunikaci klientů jak v klasických médiích, tak na sociálních sítích. Své zkušenosti ze zpravodajství zcela jistě uplatní při tvorbě obsahu a při zapojování nových formátů komunikace,“ uvádí Dita Vašíčková.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama