reklama
reklama
17. 5. 2019 | poslední aktualizace: 17. 5. 2019  08:15

Eva Kašová projektovou specialistkou v agentuře Astronaut Creative Lab

Digitální agentura Astronaut Creative Lab posílila svou kreativní posádku o Evu Kašovou, která nastoupila na pozici Project specialist.
-rkp
Čtěte více o: personálie | agentura
Eva Kašová projektová specialistka v agentuře Astronaut Creative Lab
Eva Kašová projektová specialistka v agentuře Astronaut Creative Lab
autor: Astronaut Creative Lab

Eva Kašová má sice vystudovaný marketing na FM VŠE se zaměřením na farmacii, nicméně zcela podlehla kouzlu sociálních médií. „Líbí se mi ta prvotní myšlenka sdílení příběhů, emocí a slov a inspirace ostatních. Ať už to bude koupě trička, recept na low carb bábovku, změna účesu nebo životního stylu.“

Právě na poli on-line marketingu zušlechťuje své kreativní a umělecké já coby grafik a copywriter (které mimo jiné tříbí na jednom populárním společenském webu) se světem čísel tak, aby jí svěřené kampaně vzkvétaly a fanoušci rostli geometrickou řadou. Svěřené projekty si hýčká jako vzácné rostlinky, kterým věnuje 80 % svého času. Ve zbylých 20 % nazuje běžecké boty a hledá inspiraci v pražských ulicích.

Před Astronauty působila jako specialistka na sociální média ve společnosti VORWERK CS v divizi Thermomix nebo jako PR konzultantka v agentuře Beaufort.

„Kromě angličtiny ovládám i řeč online světa. Není to nic jiného než dobře namíchaný koktejl slov, obrázků a čísel. Protřepat, nemíchat. Každá značka je specificky namixovaná směs těchto ingrediencí a já strašně ráda objevuju, jak připravit ten nejlepší.“ 

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama