reklama
reklama
17. 5. 2019 | poslední aktualizace: 17. 5. 2019  08:50

Petra Holíková nastoupila do agentury Bison & Rose

Na pozici PR Executive v agentuře Bison & Rose nastoupila Petra Holíková, která bude členkou týmu, který se stará především o klienty Nestlé či CTP.
-rkp
Čtěte více o: personálie | PR | agentura | Bison & Rose
Petra Holíková, PR Executive v agentuře Bison & Rose
Petra Holíková, PR Executive v agentuře Bison & Rose
autor: Bison & Rose

Petra Holíková před nástupem do Bison & Rose působila ve farmaceutické společnosti Novartis na pozici Project Communication Specialist. Zaštiťovala interní komunikaci pro více než tisíc zaměstnanců týkající se různorodých projektů (např. Flexible Workspace, Activity Based Working), které byly realizovány v rámci pražského Novartis Global Service Center. Nyní doplnila bizoní tým, kde využije svých nabytých zkušeností ze zahraničí v práci pro klienty Nestlé či CTP. 

Je absolventkou univerzity Arnhem Business School sídlící v Nizozemí, na které vystudovala obor Communication. Během studia nasbírala pracovní zkušenosti při stáži v digitální agentuře Etnetera Motion (Praha) a v influencerském studiu OnLane (Amsterdam).

Ve volném čase ráda sportuje, cestuje a poznává nové kultury, díky kterým se naučila plynně anglicky a domluví se i ve španělsky mluvících zemích. Momentálně se připravuje na dokončení magisterského studia na VŠEM.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama