reklama
reklama
16. 5. 2019 | poslední aktualizace: 16. 5. 2019  07:30

Eliška Dočkalová ředitelkou zákaznické zkušenosti společnosti Kiwi.com

Česká společnost zabývající se vyhledáváním a prodejem letenek Kiwi.com jmenovala Elišku Dočkalovou do pozice ředitelky zákaznické zkušenosti.
-rkp
Eliška Dočkalová, ředitelka zákaznické zkušenosti společnosti Kiwi.com
Eliška Dočkalová, ředitelka zákaznické zkušenosti společnosti Kiwi.com
autor: Kiwi.com

Eliška Dočkalová bude ve své nové roli zodpovídat za oblast zkušeností zákazníků, a to v rámci globálního obchodu, v němž bude klást velký důraz právě na prozákaznickou orientaci a na její další zlepšování.

„Eliška se nám v Kiwi.com osvědčila a mám radost z toho, že se nové role ujala. Věřím, že bude v tomto období, které je klíčové pro náš další růst, naší velkou oporou“ řekl Kamil Jagodzinski zastávající pozici ředitel oddělení zákaznického servisu ve společnosti Kiwi.com.

Eliška Dočkalová nastoupila do Kiwi.com na konci roku 2015, kdy byla součástí týmu zodpovědného za vylepšení služeb zákazníkům Kiwi.com. Dříve pracovala například v Rinck Travel Arrangements, Voyage de Luxe a NetJets, charterové společnosti pro soukromé lety a správu letadel. 

Od svého nástupu do Kiwi.com zastávala Eliška důležitou roli při budování úspěšného zákaznického servisu, přičemž se úspěšně podílela na snížení počtu stížností zvýšila poměr spokojených zákazníků. Stála také při nastavování procesů při zavádění Kiwi.com Guarantee – záruky, jež chrání zákazníky Kiwi.com před zrušením či zpožděním letů a změnami v letových řádech a, je-li potřeba, zajistí jim buď alternativní dopravu, přespání či další služby. V roce 2018 vedla Dočkalová Customer Service Innovation team zaměřený nejen na zdokonalování poskytovaných zákaznických služeb, ale také samo-odbavovacích zákaznických služeb a služeb poskytovaných prostřednictvím hlasové asistence Kiwi.com.

„Nová pozice v Kiwi.com je pro mne profesní výzvou. Naše oddělení, stejně jako celé Kiwi.com, v posledních letech významně rostlo. Mám mnoho plánů, jak náš i ostatní týmy v Kiwi.com posunout ještě dále,“ řekla Eliška Dočkalová.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama